Не будь байдужим! Країна починається з кожного з нас, і разом ми - сила! В нашому краї живе достатньо свідомої молоді, і всі розуміють та говорять про нагальні проблеми. Так приєднуйся, і починай ще й робити!

Швидка допомога


Підступний вірус усе-таки закрався до твого організму? Тепер головне завдання — допомогти йому впоратися з хворобою. Почни з найбільш приємних ліків — відпочинку, теплого ліжника та келиха глінтвейну. Підігріте вино з прянощами — чудовий варіант, коли ти тільки-но почала кашляти.
Ще один засіб — інгаляції з ефірними оліями. Тобі допоможуть евкаліпт, грейпфрут, меліса, м’ята перцева та апельсин. На півлітра гарячої води вистачить однієї краплі олії. Тільки не перестарайся: дихати над паром можна не довше 15 хвилин.
Варто
*Закривати ніс та рот шарфом. Річ у тім, що захисні тільця найкраще функціонують при температурі близько 37°С, а коли ти вдихаєш морозне повітря, вона знижується десь до 30°С — отже, імунна система уповільнює свою роботу.
*Щодня пити відвар шипшини. У ньому міститься багато вітаміну С та бета-каротину, який, крім того, що зміцнює імунітет, захищає від онкологічних захворювань.
*Окрім вітаміну С, не забувати про інші вітаміни, наприклад, В15, на який багаті пивні дріжджі, гарбузове насіння, кунжут та цільні зерна.
Не варто
*Перегрівати приміщення. Сухе повітря висушує слизові оболонки носоглотки і це робить їх більш вразливими до інфекцій.
*Їсти багато калорійної їжі. Як правило, взимку ми більше схильні до переїдання, ніж у теплі пори року. Але будьте обережні: надлишок жирного та солодкого відчутно знижує імунний захист.
*Застудившись, працювати в тому ж темпі. Ідеальний варіант під час застуди — відлежатися вдома. Або принаймні скоротити свій робочий день та виконувати лише ті справи, які не потребують значних зусиль.

Немає коментарів:

Дописати коментар